Найменування EXTREME IMPACT; Упаковка Пластиковий кейс.; Застосування для свердління в дереві отворів глибиною; до 100 мм; Комплектація 13, 16, 20, 22, 25, 32 мм.; Виробник DeWALT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 13.16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 152 мм |
| Довжина робоча | 100 мм |
| Кількість | 6 |
| Комплектація | Набір спіральних свердел 13, 16, 20, 22, 25, 32 мм. Пластиковий кейс |
| Серія | Extreme |
| Тип | набори свердел по деревені |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | шестигранний 1 ⁄ 4" (6.35 мм) |
| Паковання | кейс M для касету система TSTAK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 863,12 ₴







