Найменування EXTREME; Упаковка пластикова касета; Застосування свердління бетону, цегляної кладки, природного та штучного каменю, плитки та інших будівельних матеріалів.; Комплектація 4, 5, 6, 8, 10 мм; Виробник DeWALT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 75.85 мм |
| Довжина робоча | 38.44 мм |
| Кількість | 5 |
| Комплектація | 5 штук свердел у пластиковій касеті |
| Серія | Extreme |
| Тип | набори свердел по бетону та циглині |
| Тип свердла | спіральне |
| Тип хвостовика | фрезерований 3 фаски |
| Паковання | Футляр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812,24 ₴



