Застосування тверда деревина, фанера, МДФ; Розмір диска 400 х 30 мм; Кут заточування 10 градусів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Кількість зубів | 60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 400 мм |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Кількість | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 3800 |
| Призначення | деревина |
| Профіль зуба | ATB |
| Серія | EXTREME WORKSHOP |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 2.4 мм |
| Кут заточування | 10 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 239,92 ₴




