; Застосування універсальний; Діаметр зовнішній 190 мм; Посадочне отвір ромбовидної форми; Кількість зубів 24
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 190 мм |
| Кількість | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 7000 |
| Призначення | деревина |
| Профіль зуба | ATB |
| Серія | EXTREME RUNTIME |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 0.82 мм |
| Кут заточування | 25 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 1.55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 033,76 ₴




