Застосування дерево,дерево з цвяхами; Розмір диска 210 х 30 мм; Кут заточування 7 град.; Напрямок зуба По годинниковій стрілці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість зубів | 40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Диск пилковий EXTREME - 1 шт. |
| Максимальна кількість обертів | 4800 |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ фанера ⁄ МДФ |
| Профіль зуба | ATB |
| Серія | Extreme |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 1.8 мм |
| Кут заточування | 7 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 654,12 ₴



