Застосування по дереву з цвяхами; Розмір диска 115 х 9,5 мм; Кількість зубів 24
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 115 мм |
| Діаметр отвору | 9.5 мм |
| Кількість | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 5000 |
| Призначення | деревина |
| Профіль зуба | ATB |
| Серія | Construction |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 1.5 мм |
| Кут заточування | 10 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530,40 ₴




