Застосування дерево, повторно використане дерево, МДФ, ДСП, фанера, ДВП; Розмір диска 250 х 30 мм; Кут заточування 10 градусів; Напрямок зуба по годинниковій стрілці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 250 мм |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Кількість | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 6000 |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Профіль зуба | ATB |
| Серія | Construction |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 2 мм |
| Кут заточування | 10 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 378,52 ₴



