Призначення ручні пилки - чистий різ; Діаметр зовнішній 165 мм; Діаметр посадки 20 мм; Кут заточування 20 град; Напрямок зуба за годинниковою стрілкою; Максимальне число оборотів 7 000 об/хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Кількість | 1 |
| Комплектація | Диск пильний CONSTRUCTION - 1 шт |
| Максимальна кількість обертів | 7000 |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Профіль зуба | ATB |
| Серія | Construction |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 1 мм |
| Кут заточування | 20 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 1.86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 763,36 ₴





