Застосування дерево, повторно використане дерево, МДФ, ДСП, фанера, ДВП,для стаціонарних пил; Розмір диска 184 х 16 мм; Кут заточування 20 градусів; Напрямок зуба по годинниковій стрілці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість зубів | 18 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 184 мм |
| Діаметр отвору | 16 мм |
| Кількість | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 7000 |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами |
| Профіль зуба | ATB |
| Серія | Construction |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 1.7 мм |
| Кут заточування | 20 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 771,16 ₴



