Застосування нержавіюча сталь; Розмір диска 140 х 20 мм; Кут заточування 10 градусів; Напрямок зуба По годинниковій стрілці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Кількість зубів | 40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 140 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Кількість | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 4200 |
| Призначення | нержавіюча сталь |
| Профіль зуба | MTCG + R |
| Серія | METAL CUTTING |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 1.13 мм |
| Кут заточування | 10 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 1.53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 855,76 ₴



