Застосування універсальне; Розмір диска 190 х 30 мм; Кут заточування 12 градусів; Напрямок зуба проти годинникової стрілки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Кількість зубів | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 190 мм |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Кількість | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 7000 |
| Призначення | цементно-волокнисті плити ⁄ композитні панелі |
| Профіль зуба | FTG |
| Серія | EXTREME MULTI MATERIAL |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 1.4 мм |
| Кут заточування | 12 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 453,80 ₴





