Застосування деревина, деревина з цвяхами, деревина з покриттям, пластмаса; Розмір диска 165 х 20 мм; Кут заточування 18 град.; Напрямок зуба за годинниковою стрілкою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Кількість | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 7000 |
| Призначення | деревина ⁄ деревина з цвяхами ⁄ фанера ⁄ МДФ |
| Профіль зуба | ATB |
| Серія | Elite |
| Тип | пиляльний диск |
| Товщина полотна | 0.99 мм |
| Кут заточування | 18 град |
| Паковання | Блістер |
| Ширина пропилу | 1.65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954,20 ₴



