Акумуляторна система 18 В XR Li-lon; Частота обертання 8000-12000 об/хв; Діаметр підошви 125 мм; Вага (з акумулятором) 1.55 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Амплітуда коливань | 2.6 мм |
| Вага | 1.55 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Пилозбірник - 1 шт. Акумуляторна батарея (5 Аг) — 2 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Розмір підошви | 125 мм |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип шліфувальної машини | ексцентрикова акумуляторна |
| Частота обертання | 12000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 398,92 ₴










