Потужність 230 Вт; Частота обертання 14000 об/хв; Розмір підошви 108х115 мм; Вага 1.28 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Амплітуда коливань | 1.6 мм |
| Вага | 1.28 кг |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Мішок для збору пилу з вбудованим адаптором для пилососа - 1 шт |
| Плавний пуск | немає |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип шліфувальної машини | вібраційна мережева |
| Частота обертання | 14000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 198,88 ₴





