Потужність 1700 Вт; Кількість обертів 2200-10500 об/хв; Діаметр диска 125 мм ; Вага 2.41 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.41 кг |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Безключевий захисний кожух - 1 шт. Антивібраційна бічна рукоятка - 1 шт. Внутрішній і зовнішній фланці - 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип шліфувальної машини | кутова мережива (болгарка) |
| Частота обертання | 10500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 799,16 ₴






