Споживана потужність 1300 Вт; Кількість оборотів 7 500 - 25 000 об/хв; Цанга 6 мм; Вага 2.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр цанги | 6 мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Цанга 6 мм — 1 шт. Спецключ — 1 шт. |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип шліфувальної машини | прямошліфовальна мережева |
| Частота обертання | 25000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 799,04 ₴












