Акумуляторна система Li-Ion 54В XR FLEXVOLT; Ємність акумулятора 6 Аг; Кількість оборотів 9000 об/хв; Діаметр диска 125х22.23 мм; Вага (без акумулятора) 3.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 |
| Вихідна потужність | 1700 |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальна глибина штроби | 32 мм |
| Максимальна ширина штроби | 35 мм |
| Напруга акумулятора | 54 |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Частота обертання | 9000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 999,08 ₴












