Споживана потужність 1850 Вт; Діаметр диска 210х30 мм; Частота обертання 5800 об/хв; Вага 22 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Пила настільна мережева - 1 шт. Пильний диск - 1 шт |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 65 мм |
| Максимальний кут нахилу | 45 град |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип пилки | циркулярна |
| Частота обертання | 5800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 999,12 ₴





