Споживана потужність 1000 Вт; Швидкість полотна 380 - 880 м/хв; Вага 54 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість швидкостей | 2 шт. |
| Загальні параметри | |
| Вага | 54 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED підсвічування | немає |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Полотно з алмазним покриттям зі шведської сталі - 1 шт. Пуск — 1 шт. Столик на ніжках - 1 шт. Кутовий упор - 1 шт |
| Максимальна висота різу | 200 мм |
| Максимальна ширина різу | 305 мм |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Швидкість полотна | 880 м/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 998,89 ₴



