Споживана потужність 1300 Вт; Діаметр диска 165х20 мм; Кут нахилу підошви 0 - 47 °; Вага 5.0 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Додаткові функції | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Прецизійний пильний диск з 48 зубами - 1 шт. Валіза TSTAK - 1 шт |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 40 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 59 мм |
| Максимальний кут нахилу | 47 град |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип пилки | диска |
| Частота обертання | 4200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 499,12 ₴










