Акумуляторна система Li-Ion 18В XR; Діаметр диска 115х9.5 мм; Кут нахилу підошви 0 - 45 °; Вага 2.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 115 мм |
| Діаметр отвору | 9.5 мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Максимальний кут нахилу | 45 град |
| Напруження | 18 В |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип пилки | диска |
| Частота обертання | 4500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 599 ₴












