Акумуляторна система 18В XR Li-lon; Діаметр диска 165х20 мм; Кут нахилу підошви 0 - 50 °; Вага (без акум. батарей) 2.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Пила дискова акумуляторна бесщіткова - 1 шт. Пильний диск - 1 шт. Шестигранний ключ — 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою. |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 42 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 55 мм |
| Максимальний кут нахилу | 50 град |
| Напруження | 18 В |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип пилки | диска |
| Частота обертання | 4950 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 998,88 ₴





