Акумуляторна система Li-Ion 54В XR FLEXVOLT; Діаметр диска 165х20 мм; Кут нахилу підошви 0 - 47 °; Вага 4.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Вага | 4.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Валіза TSTAK — 1 шт. Без акумуляторної батареї і зарядного пристрою |
| Макс. глибина різу під кутом 45 | 44 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90 | 59 мм |
| Максимальний кут нахилу | 47 град |
| Напруження | 54 В |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип пилки | диска |
| Частота обертання | 4200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 398,96 ₴









