Акумуляторна система 118 В XR Li-lon PowerStack; Місткість акумулятора 1.7 Ач; Діаметр диска 76х10 мм; Кут нахилу підошви 0?; Вага (без акумулятора) 0,94 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Вага | 0.94 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 1.7 Аг |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 76 мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Акумуляторна батарея 18 В XR Li-lon PowerStack 1.7 Аг — 2 шт. Зарядний пристрій – 1 шт. Валіза системи TSTAK - 1 шт. Пилозахисний кожух - 1 шт. Ключ — 1 шт. |
| Напруження | 18 В |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип пилки | диска |
| Частота обертання | 2000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 699 ₴



