Споживана потужність 1700 Вт; Довжина полотна 430 мм; Вага 5.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Додаткові функції | |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 40 мм |
| Гарантія | 3 |
| Довжина полотна | 430 мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Полотна по Поротерм 20-го класу. Захисний чохол для ножів. Шестигранний ключ |
| Максимальне число ходів | 3000 ход/хв |
| Тип пилки | алігатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 198,88 ₴



