Акумуляторна система Li-Ion 54В XR FLEXVOLT; Довжина полотна 430 мм; Вага (без акумулятора) 5.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 5.6 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Величина ходу | 40 мм |
| Гарантія | 3 |
| Довжина полотна | 430 мм |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Комплектація | Шестигранний ключ. Без акумуляторів та зарядного пристрою. В картонній коробці. Поставляється без пильного полотна |
| Максимальне число ходів | 2400 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 54 |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип пилки | алігатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 198,88 ₴





