Споживана потужність 1300 Вт; Діаметр диска 110х20 мм; Частота обертання 13000 об/хв; Вага 3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 110 мм |
| Діаметр отвору | 20 мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Диск 110 мм. Подача води. Ключ для зміни диска |
| Макс. глибина різу | 34 мм |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип пилки | плиткоріз |
| Частота обертання | 13000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999,08 ₴



