Споживана потужність 2200 Вт; Діаметр диска 355 мм; Частота обертання 1300 об/ хв; Вага 22.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22.5 |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр диска | 355 мм |
| Діаметр отвору | 25.4 мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Пильний диск по металу 355 мм - 1 шт. Шестигранний ключ — 1 шт. Вертикальний затиск - 1 шт. Захисний кожух - 1 шт |
| Макс. розпил 45 град (круглий профіль) | 79 мм |
| Макс. розпил 90 град (круглий профіль) | 130 мм |
| Плавний пуск | немає |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Регулювання оборотів | немає |
| Частота обертання | 1300 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 398,88 ₴



