Акумуляторна система Li-Ion 18 В XR; Енергія удару 2.1 Дж; Вага (без акумулятора) 2.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 2.7 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 400 |
| Гарантія | 3 |
| З’ємний патрон | є |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Швидкознімний 13 мм патрон - 1 шт |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 24 мм |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 26 мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 2.1 Дж |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Частота обертання | 1000 об/хв |
| Частота ударів | 4600 уд/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 198,80 ₴








