Акумуляторна система 18.0В XR Li-lon; Ємність акумулятора 5 Аг; Енергія удару 3 Дж; Вага (без акумулятора) 2.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 2.7 кг |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 5 Аг |
| Вихідна потужність | 400 |
| Гарантія | 3 |
| З’ємний патрон | немає |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Комплектація | Безщітковий перфоратор — 1 шт. Акумулятор (5 Аг) — 1 шт. Зарядний пристрій - 1 шт. Валіза - 1 шт |
| Макс. діаметр свердління у бетоні | 28 мм |
| Макс. діаметр свердління у дереві | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління у металі | 13 мм |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 3 Дж |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Частота обертання | 1165 об/хв |
| Частота ударів | 4300 уд/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 399 ₴








