Джерело живлення Li-ion, 18 В; Довжина шини 20 см; Загальна довжина інструменту без шини 180-280 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 4.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип штанги | розбірна з функцією подовження |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Безщітковий, Li-ion, 18 |
| Довжина шини | 20 |
| Кількість ланок ланцюга | 34 |
| Комплектація | Акумулятор Li-Ion - 1 шт;. Зарядний пристрій - 1 шт. |
| Паз шини | 1.1 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion;Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість ланцюга | 6.5 |
| Штанга | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 898,76 ₴










