Сумісно з акумуляторами 10.8 / 12/18 В XR Li-Ion; Тип лампи світлодіодна; Вага (без акумулятора) 2.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.3 |
| Гарантія | 1 |
| Комплектація | Ліхтар світлодіодний акумуляторний - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість режимів освітлення | 2 |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Харчування | 10.8,12,18 В XR Li-Ion |
| Світловий потік | 800.1650 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 499,20 ₴




