Сумісно з акумуляторами 18В XR Li-Ion; Тип лампи світлодіодна; Вага (без акумулятора) 0.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 |
| Гарантія | 3 |
| Комплектація | Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість режимів освітлення | 1 |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Харчування | 18 В XR Li-Ion |
| Світловий потік | 110 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴






