Акумуляторна система 18В XR Li-lon PowerStack; Місткість акумулятора 5 Ач; Частота обертання 23000 об/хв; Цанга 8/12 мм; Вага (без акумулятора) 3.62 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.62 кг |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 1700 |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальний діаметр фрези | 63 мм |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | багатофункціональний |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Хід фрезерної головки | 70 мм |
| Частота обертання | 23000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 199,12 ₴












