Акумуляторна система 18.0В XR Li-lon; Ємність акумулятора 5 Аг; Частота обертання 16000 - 25500 об/хв; Цанга 6 - 8 мм; Вага (з акумулятором) базовий/окантовочний 3.02/2.16 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.02 кг |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | акумуляторне |
| Максимальний діаметр фрези | 30 мм |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Плавний пуск | є |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | багатофункціональний |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Хід фрезерної головки | 55 мм |
| Частота обертання | 25500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 199,12 ₴








