Споживана потужність 900 Вт; Частота обертання 16000 - 27000 об/хв; Цанга 8 мм; Вага 6.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 6.4 кг |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр цанги | 8 мм |
| Джерело живлення | мережеве |
| Максимальний діаметр фрези | 30 мм |
| Плавний пуск | немає |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип | багатофункціональний |
| Хід фрезерної головки | 55 мм |
| Частота обертання | 27000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 698,96 ₴







