Споживана потужність 1400 Вт; Клас очищення H; Об’єм пилозбірника (сухе сміття) 38 л; Об’єм пилозбірника (вода) 18.4 л; Вага 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 |
| Гарантія | 3 |
| Діаметр шланга | 32 мм |
| Довжина шланга | 4.6 м |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Комплект з’єднувачів. Фільтри. Шланг 4.6 м діаметром 32 мм - 1 шт. |
| Об'єм пилозбірника | 38 |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Сила всмоктування | 25 кПа |
| Швидкість повітряного потоку | 4500 л/хв |
| Рівень шуму | 72 дБА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 198,76 ₴









