Споживана потужність 2100 Вт ; Енергія удару 62 Дж; Вага 31 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 31 кг |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Транспортувальний візок - 1 шт. Гострі зубило — 1 шт. |
| Максимальна енергія удару (EPTA 05/2009) | 62 Дж |
| Регулювання оборотів | немає |
| Тип патрона | шестигранник 28 мм |
| Частота ударів | 960 уд/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 998,96 ₴











