Сумісно з батареями Li-Ion, 10.8 В, 14.4 В,18 В, 54 В XR FLEXVOLT; Час зарядки 135 хв - 54 В XR 9/3 Аг (DCB547); Струм зарядки 4 А; Вага 1.2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Комплектація | Двопортовий зарядний пристрій. Акумулятор 9 Аг (18 В)/3 Аг (54 В) — 2 шт. У картонній коробці |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 4 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 199,04 ₴






