Сумісно з батареями Li-Ion, 18 В/54 В XR FLEXVOLT; Час зарядки 120 хв/18 В, 54 В XR, 12/4 Аг (DCB548); Струм зарядки 8 А; Вага 0,65 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Мексика |
| Размеры | |
| Вага | 0.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Комплектація | Зарядний пристрій 1 шт. Акумуляторна батарея Li-Ion 54В XR 12 Аг (DCB548) — 2 шт. |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 18 В |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 8 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 999,08 ₴



