Сумісно з батареями 10.8, 12, 18, 54 В XR Li-Ion; Час заряджання 30 хв. / 18 В XR Li-Ion 2 Ач (DCB183); Струм зарядки 4 А; Вага 0.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Размеры | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Напруга максимальна | 54 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Індикація | є |
| Струм зарядки | 4 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴




