Споживана потужність 2100 Вт; Частота обертання 6200 об/хв; Вага 54 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Італія |
| Частота обертання | 6200 об/хв |
| Розміри | |
| Вага | 54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Джерело живлення | мережеве |
| Комплектація | Ножі зі швидкорізальної сталі. Регульована напрямна. Шестигранні ключі. Спецключ. Рівень для установки ножів. Наконечник пиловідведення. Штовхач. Ніжки |
| Максимальна висота заготівки | 160 мм |
| Максимальна ширина заготівки | 260 мм |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Швидкість подавання | 5 м/хв |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 299,20 ₴



