Акумуляторна система Li-Ion, 18 В XR PowerStack; Ємність 1.7 Aг; Вага 0.36 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.36 кг |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Місткість | 1.7 Аг |
| Комплектація | Акумуляторна батарея Li-Ion, 18 В XR PowerStack — 1 шт. |
| Напруження | 18 В |
| Індикація | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 799 ₴











