Джерело живлення Li-ion, 20 В; Довжина шини 12.7 см; Вага 1.1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 кг |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий, Li-ion, 20 В |
| Довжина шини | 12.7 |
| Комплектація | Акумулятор — 1 шт (2 Аг). Зарядний пристрій - 1 шт. Шина — 1 шт. Ланцюг - 1 шт. Інструкція з експлуатації - 1 шт |
| Тип двигуна | акумуляторний |
| Швидкість ланцюга | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 298,92 ₴











