Привід руху самохідна; Робоча ширина 70 см; Регулювання напрямку щітки вліво/вправо; Вага 69 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Бензиновий, LONCIN G200F |
| Діаметр щіток | 350 мм |
| Електростартер | немає |
| Колеса | 1 вперед +1 назад |
| Комплектація | Підмітальна щітка. Комплект кріпильних елементів |
| Сила двигуна | 4.78 кВт |
| Номінальні обороти | 3600 об/хв |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Привід руху (самохідна) | є |
| Робоча ширина | 70 см |
| Регулювання напрямку щітки | вліво/вправо |
| Фара | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 998,82 ₴












