Потужність 2.4 кВт; Довжина шини 40 см; Ланцюг 3/8 ’’, 1.3 мм, 57 ланки; Вага 4.2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аварійне вимкнення (зупинка) | немає |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина шини | 40 |
| Кількість ланок ланцюга | 57 |
| Комплектація | Шина Oregon — 1 шт. Ланцюг Oregon - 1 шт. Ключ-викрутка — 1 шт. |
| Миттєва зупинка ланцюга | немає |
| Сила двигуна | 2.4 кВт |
| Об'єм оливного бака | 0.28 л |
| Паз шини | 1.3 мм |
| Тип двигуна | Електричний |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість ланцюга | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 998,96 ₴












