Потужність 0.5 кВт; Довжина ножа 50 см; Максимальний діаметр гілок 16 мм; Вага 3.2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stiga |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | є |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина ножа | 50 см |
| Максимальний діаметр гілок | 16 мм |
| Сила двигуна | 0.5 кВт |
| Поворотна задня ручка | є |
| Тип ножа | Двосторонній |
| Тип інструмента | електричний |
| Штанга | немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 198,95 ₴







