Перед оформлением заказа просим Вас уточнить наличие и сроки поставки !
Тип інвертора Гібридний; Номінальна потужність 6.2 кВт; Пікова потужність 12 кВт; Номінальна вихідна напруга 230 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Інвертор EHI-SUNONECO6.2KW. Акумуляторна батарея EB-SK-51.2V100Ah |
| Гарантія | 5 |
| Вихідний струм | 40 |
| Охолодження | Примусове |
| Макс. пружна МРРТ | 500 В |
| Макс. ККД | 93 % |
| Кількість входів PV | 1 шт |
| Номінальна потужність інвертора | 6.2 кВт |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек) | 12 кВт |
| Макс. потужність сонячного поля | 6000 Вт |
| Макси. струм розряду | 120 А |
| Тип батареї | AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion |
| Номінальна напруга MPPT | 360 В |
| Підтримка BMS | Немає |
| Старт МРРТ | 60 В |
| Кількість трекерів МРРТ | 1 шт |
| Зовнішній датчик температури | Є |
| Ступінь захисту корпусу | IP 20 |
| Струм МРРТ | 120 |
| Макс. струм заряду | 120 А |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Максимальний струм транзиту | 40 А |
| Тип мережі | однофазна |
| Стадії зарядки | 3 стадії + вирівнювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 998,92 ₴












