Перед оформлением заказа рекомендуем Вам уточнить наличие и срок поставки этого оборудования. 0960150573
Перед оформлением заказа просим Вас уточнить наличие и сроки поставки !
Тип инвертора Гибридный; Номинальная мощность 8.0 кВт; Пиковая мощность 16.0 кВт ; Номинальное выходное напряжение 230В
| Номінальна потужність інвертора, кВт | 8 |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек), кВт | 16 |
| Вихідний струм, А | 34,78 |
| Максимальний струм транзиту, А | 49 |
| Вихідна частота , Гц | 60Hz or 50H |
| Тип мережі | однофазна |
| Макс. потужність сонячного поля | 5000W*2 |
| Макс. напруга МРРТ, В | 500 |
| Номінальна напруга MPPT, В | 270 |
| Робочий діапазон МРРТ, В | 60~450 |
| Струм МРРТ | 27 або 20*2 |
| Кількість трекерів МРРТ, шт | 2 |
| Кількість входів PV, шт | 1+1 |
| Тип батареї | AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion |
| Діапазон напруги, В | 38,4-63 |
| Макс. струм заряду, А | 120 |
| Макси. струм розряду, А | 120 |
| Стадії зарядки | 3 стадії |
| Зовнішній датчик температури | Є |
| Підтримка BMS | RS232 or RS485 or CAN |
| Макс. ККД, % | 93 |
| Температура експлуатації, град | -10 to 50 |
| Охолодження | Примусове |
| Ступінь захисту корпусу | IP 20 |
| Габаритні розміри, мм | 605*420*153 |
| Вага, кг | 19.4 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 |
| Вихідний струм | 34,78 |
| Охолодження | Примусове |
| Макс. пружна МРРТ | 500 В |
| Макс. ККД | 93 % |
| Номінальна потужність інвертора | 8 кВт |
| Максимальна потужність інвертора (10 сек) | 16 кВт |
| Макси. струм розряду | 120 А |
| Тип батареї | AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion |
| Номінальна напруга MPPT | 270 В |
| Підтримка BMS | RS232 or RS485 or CAN |
| Кількість трекерів МРРТ | 2 шт |
| Зовнішній датчик температури | Є |
| Ступінь захисту корпусу | IP 20 |
| Струм МРРТ | 27 або 20*2 |
| Макс. струм заряду | 120 А |
| Максимальний струм транзиту | 49 А |
| Тип мережі | однофазна |
| Стадії зарядки | 3 стадії |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 998,97 ₴







