Двигун Loncin G420F; Потужність двигуна 9.6 кВт; Макс. глибина різання до 180 мм; Макс. діаметр диска до 500 мм; Вага 125 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 125 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність водяного бака | 25 л |
| Гарантія | 1 |
| Двигун | Loncin G420F |
| Комплектація | Бак для води. Швидкознімне з’єднання |
| Макс. глибина різу | 180 мм |
| Макс. діаметр диска | 500 мм |
| Сила двигуна | 9.6 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 999,21 ₴





